محل تبلیغات شما
برخی از بیماران حق ویزیت ما را به دلایل زیر نمی پردازند. من مثال می زنم  قضاوت با شما
1- دکتر این بچه را معاینه کنید اگر دارو نیاز داره برم ویزیت بگیرم!!!
2- دکتر جان ! حالا که مرا معاینه کرده اید لطفا دارو ننویسید فقط بگویید چه دارویی باید بخورم تا اگر در خانه داریم دیگه نسخه ننویسید! و برگه دفتر چه را نکنید و برخی هم ویزیت اولیه را هم حاضر نیستند بپردازند
3- در شیفت شب نیمه های شب ما را جهت معاینه صدا می کند که. دکتر دل درد دارم  وقتی با تشخیص (شکم حاد) نیاز به جراحی ارجاع میشود با داد وبیداد می گوید. شما که کاری نکردید مرا ارجاع دادید پس ویزیت را پس بدهید!!!!
با این دسته بیماران نمیتوان بحث منطقی کرد فقط دو سوال ما را اگر جواب می دادند خوب بود. چرا از راننده آژانسی که با آن آمده اند نپرسیدند که آیا آپاندیس دارند یا نه؟؟؟ و سوال دوم اینکه ایا نباید
مشاوره گرفتن از پزشک
و گرفتن وقت پزشک
 را
حداقل با تشکر  یا یک ببخشید ساده بپردازند!!

4- کودک 1 ساله اش را برای ویزیت آورده بود! پس از معاینه کودک و تجویز دارو!!!
مادر کودک آستین
ش را بالا زد و گفت. با توجه به اینکه نمیشه! فشار بچه را بگیرید به جایش فشار خودم را بگیرید!!!!!
 جل الخالق!!
یعنی برخی بیماران حق ویزیت را هم دو دو تا چهار تا می کنند!!

تایید پزشکی !! فشار بر دو طرف

ویزیت پزشک یعنی چه؟

کدام بیمار؟ کدام منطق؟ زحمت شیفت تعطیل و شب !

ویزیت ,معاینه ,دکتر ,بیماران ,دارو ,کودک ,ما را ,را هم ,را بگیرید ,ویزیت را ,بچه را

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

haspalbmerass مجلات همشهری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سایت تخصصی آموزش تجارت بین الملل دلووان adicflexdo mingti39 swamelovex صدور تاییده چاه ارت (وزارت کار) در کمتربن زمان و قیمت مناسب و نصب چاه ارت HSE Maglie Calcio online con a prezzi convenienti