محل تبلیغات شما
به علت کار در درمانگاههای مختلف قم تقریبا آشنایی با طرز برخورد بیماران مناطق مختلف قم دارم اعم از به اصطلاح بالا شهر و پایین شهر                                                                                          بیماران یکی از مناطق اگر به دنبال معاینه و تجویز دارو بهبود  نیابند  غالبا می گویند دکتر زحمت کشید معاینه کرد. دارو داد ولی من خوب نشدم بیماران یک منطقه متفاوت دیگر  اگر بهبود نیابند می گویند. دکتر اصلا تشخیص ندادنفهمید چم بود. اصلا خوب نشدم!!  و اخیرا که یکی از بیماران را با شک به ام ای با امبولانس خصوصی اعزام کردم. ولی نهایتا مشکلی نداشت. همراه بیمار ضمن تشکر!! گفت که خوشبختانه بیمارمان مشکلی نداشت!! خدا رحم کرد که در  منطقه عکس این اعزام رخ نداد!                                                                                                                                                                                                                                                              باور دارم که مناطق . منطق های متفاوت .  و ناهماهنگ با نامگذاریشان دارند!!!!                     

تایید پزشکی !! فشار بر دو طرف

ویزیت پزشک یعنی چه؟

کدام بیمار؟ کدام منطق؟ زحمت شیفت تعطیل و شب !

,بیماران ,مناطق ,دکتر ,ولی ,اعزام ,    ,گویند دکتر ,مشکلی نداشت ,یکی از ,می گویند

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سندروس بلوری+18 فروش قیمت لامپ سنسوردار night eyes چیست چیکار میکنه می خواهم مسلمان واقعی باشم MLB Cheap Boston Red Sox Jerseys Clearance For Sale With The Lower Price. insacarca matbunincia خیابان بیکر پلاک 221B کیمیا حجاب و پوشش مردان ارمنستان / بروزترین و جامع ترین اطلاعات و اخبار ارمنستان